Kırıkhan Olay Gazetesi

ZABITA EKİPLERİ 65 YAŞ ÜSTÜ YAŞLILARIN ALIŞVERİŞLERİNİ YAPMA ÇALIŞMALARINA KISITLMA UYARI ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

ZABITA EKİPLERİ 65 YAŞ ÜSTÜ YAŞLILARIN ALIŞVERİŞLERİNİ YAPMA ÇALIŞMALARINA KISITLMA UYARI ÇALIŞMALARINA BAŞLADI
22 Mart 2020 - 15:07

Kırıkhan Belediyesi Zabıta müdürlüğü ekipleri Bakanlıkların Valilikler aracılığıyla yayınladık genelgelere anında uyarak çalışmalarına devam ediyor.
Bu bağlamda, Kırıkhan Belediyesi Zabıta müdürlüğü ekipleri, İçişler Bakanlığı tarafından 65 yaş üstü vatandaşlarımıza getirilen sokağa çıkma sınırlandırılması kapsamında sokakta bulunan 65 yaş üstü vatandaşlarımıza evlerine dönmeleri konusunda refakat çalışmaları yapıyor. Ayrıca, 65 Yaş üstü vatandaşların marketlerden alışverişlerini yapıp makbuzları ile birlikte evlerine teslim etme çalışmalarına da başladı.
Konuyla ilgili Zabıta müdürlüğünden yapılan açıklamada; “ Dünyayı tehdit eden Koronavirüsü (Kovid-19) tehdidi nedeniyle İçişleri Bakanlığımızın 65 yaş üzeri vatandaşlarımızın sokağa ve park gibi yerlere çıkmalarının kısıtlanması genelgeleri doğrultusunda ki çalışmalarımızı tüm hassasiyetimizle sürdürüyoruz.
65 Yaş üstü büyüklerimizin bütün ihtiyaçları ve market alışverişleri Belediyemiz tarafından yapılıp makbuzları da teslim etmek kaydıyla evlerine kadar götürülüp teslim edilecektir.
Değerli büyüklerimizin, sevdikleri, eşleri, çocukları ve torunları için evde kalmalarını ihtiyaçları için Belediyemizin 0 326 344 10 59 numaralı irtibat hattını aramalarını önemle rica ediyoruz.” Denildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.