AK PARTİ KURMAYLARI, KADIN KOLLARI ÜYELERİYLE KIRIKHAN’DA BULUŞTU « Kırıkhan Olay Gazetesi-Hatay'da Hızlı doğru tarafsız haberciliğin merkezi

22 Mayıs 2022 - 18:14

AK PARTİ KURMAYLARI, KADIN KOLLARI ÜYELERİYLE KIRIKHAN’DA BULUŞTU

AK PARTİ KURMAYLARI, KADIN KOLLARI ÜYELERİYLE KIRIKHAN’DA BULUŞTU
Son Güncelleme :

16 Ocak 2022 - 17:01

Hatay Ak Parti İl Başkanı Adem Yeşildal, Hatay Milletvekilleri Sabahat Özgürsoy Çelik ve Hüseyin Yayman, Kırıkhan’da partilerinin kadın kolları üyeleriyle bir araya geldiler.

Toplantıda konuşan Hüseyin Yayman, AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana hayal edilemeyecek işleri hayata geçirdiğini belirterek, bu güzel işlerin arkasında kadınların çok büyük katkısı olduğunu vurguladı. Milletvekili Yayman “Hizmet ürettikçe hep daha fazlası istendi. Bunun sonucu olarak Türkiye, alın teriyle 20 yılda tarihinde görmediği hizmetleri gördü. Hep birlikte koordineli bir şekilde yolumuzda yürüdük. Tüm kadınlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. AK Parti’nin bugüne kadar elde ettiği zaferlerin arkasında siz kadınlarımızın çok büyük katkısı var. Şahsım ve partim adına tüm kadınlarımıza teşekkür ediyorum.’ dedi.

“Kadınlarımız Hayatın Her Alanında”

AK Parti İl Başkanı Adem Yeşildal ” Kadın Kollarımız, Mahalle başkanlarımız, mahalle temsilcilerimiz bizim teşkilatımızın en önemli oluşumlarıdır. Kadınlarımızın yapmış olduğu görevler, ciddi anlamda bizler için çok değerli. Çünkü sevgisi ve emekleriyle değer katan, yaşatan, geliştiren kadınlarımız artık hayatın her alanında. Partimizin tarih yazmasında her birimizin ayrı ayrı emeği var. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, kadınlarımıza çok güveniyor. İnşallah, birlikte üretip, birlikte çalışacağız. Böylece daha güçlü Türkiye’yi kadınlarla inşa edeceğiz” diye konuştu.

“AK Parti’de Kadınlar Siyasetin Öznesidir”

AK Parti Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik  ise, “AK Parti’de kadınlar, siyasetin öznesi ve ayrılmaz bir parçasıdır. Türkiye’de kadınların süreçlere bu kadar yakın olduğu başka bir dönem olmamıştır. Çünkü AK Parti; kadınlar için siyaset değil, kadınlarla siyaset dedi. Sizler, kar kış demeden mahalleleri kapı kapı dolaştınız. Ülkemizin elde etmiş olduğu kazanımlarda büyük emeğiniz var. Şahsım ve partim adına hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah, hep birlikte uzun yollar yürüyeceğiz” dedi.

Ak Parti İl Kadınlar Kolu Başkanı Zehra Eren konuşmasında ,  AK partimizin büyük bir çınara dönüşmesinde en büyük paya sahip olan Kadınlar olarak birlik ve beraberlik içerisinde  çalışmalarımıza yoğunluk kazandırıp, geleceğin Türkiyesinde temel taş olmaya gayret edeceğiz dedi.

“Girilmedik Ev, Çalınmadık Kapı Bırakmayacağız”

AK Parti Kırıkhan İlçe Kadın Kolları Başkanı Songül Turan ise göreve geldikleri ilk günden itibaren saha çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini ifade etti. Turan, “Burada bulunan herkesin AK Parti’nin bugününde emeği var. Bizler, aldığımız bayrağı layıkıyla taşımak için elimizden geleni yapıyor, saha çalışmalarına oldukça özen gösteriyoruz. Önümüzdeki günlerde mahallerimizde girilmedik ev, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Kadınlarımıza çok iş düşüyor. Kırıkhan İlçe Kadın Kolları olarak bunun altından el birliğiyle kalkacağız. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin” diyerek sözlerini tamamlandı.

Konuşmaların ardından katılımcıların görüşleri dinlendi.

Toplantıya,   Ak Parti Kırıkhan  İlçe Başkanı Ömer Erdal  Çelik, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri da katıldı.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

altmöbelentsorgung

Çocuk Şarkıları