ALİ ÇİFTÇİLER “MÜ’MİNİN SİLAHI SABIR VE DUADIR SABRIN SONU TÜRKİYE İÇİN SELAMETTİR, ZAFERDİR İNŞALLAH” « Kırıkhan Olay Gazetesi-Hatay'da Hızlı doğru tarafsız haberciliğin merkezi

21 Mayıs 2022 - 20:00

ALİ ÇİFTÇİLER “MÜ’MİNİN SİLAHI SABIR VE DUADIR SABRIN SONU TÜRKİYE İÇİN SELAMETTİR, ZAFERDİR İNŞALLAH”

ALİ ÇİFTÇİLER “MÜ’MİNİN SİLAHI SABIR VE DUADIR SABRIN SONU TÜRKİYE İÇİN SELAMETTİR, ZAFERDİR İNŞALLAH”
Son Güncelleme :

30 Nisan 2022 - 11:25

Kırıkhan’ın sevilen ve sayılan simalarından biri olan Ali Çiftçiler Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Çiftçiler Mesajında; “Aziz Milletim, değerli hemşerilerim Küresel güçlerin yenidünya düzeni için gözünü nasıl kararttığını Ukrayna başta olmak üzere birçok olayda yaşayıp görüyoruz. Pandemi, savaş, gıda ve enerji krizleri, sonu gelmeyen göç dalgaları Dünyanın büyük bir değişimin arifesinde olduğunu gösteren somut işaretler bunlar.En az 10 yıl sürecek fırtınalı bir dönem başladı. Dün yanın 100 yıllık yol haritası bu 10 yılda çizilecek. Sınırlar ve ticaret yolları değişecek. Yeni dönemde de dünyaya hâkim olmak için savaş da dâhil ne gerekiyorsa yapacağız.Dünya ekonomisinde ve dünya medeniyetinde bir dönüm noktasındayız. Her 3-4 nesilde olan bir şey. Yeni bir dünya düzeni kurulacak, bizim buna liderlik etmemiz lazım.”Güçlü bir liderliğe, siyasi-ekonomik istikrara ve güçlü bir orduya sahip olmayan ülkelerin işi bu 10 yılda çok zor olacak.

Hamdolsun ki bu konuda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan gibi Dünya liderine sahip olmakla çok şanslı bir ülkeyiz.Sadece bu zorlu dün ya sürecinde selamete ve zafere ulaşmak için Ülke ve Millet olarak sabır, dua ve Dün ya Liderimize tam anlamıyla sahip çıkmalıyız. Hepimiz biliyoruz ki Mü’minin silahı sabır ve duadır.Allah (c.c.) Muhammed Suresi 31. Ayetinde; “Sizi deneyeceğiz ki, içinizden cihad edenleri, zorluklara göğüs gerenleri orta ya çıkaralım ve size ait haberleri de (söz ve iddiaları) deneyerek açıklığa kavuşturalım.”Buyurmaktadır Cenab -ı Zul Celal Kuran-ı Kerim’de birçok sure ve ayetlerde sabrın ecrini ve önemini bizlere bildirmiştir.Ayrıca şunu da önemle vurgulamak isterim ki yenidünya düzenine enerji sorununu çözmüş bir ülke olarak girmek “Tam bağımsız Türkiye” hayalinin gerçek olması demektir.”Sabır ve dualarımızın sonucunun Ülkemizin ve Milletimizin selamete ve zafere kavuşması niyazı ile tüm İslam âleminin, Ülkemizin, Milletimizin, Ha tay ve Kırıkhan’lı hemşerilerimizin Mübarek Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, Ramazan Bayramının İslam ve İnsanlık âlemine, Ülkemize, Milletimize, Hatay ve Kırıkhan’ımıza, sağlık, huzur, birlik, beraberlik ve kardeşlik getirmesini dilerim.” Dedi.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

altmöbelentsorgung

Çocuk Şarkıları