Kırıkhan Olay Gazetesi

Mithat Altun emekliye ayrılıyor

Mithat Altun emekliye ayrılıyor
09 Nisan 2020 - 20:56

Kırıkhan Malmüdürü şefi  Mithat Altun emekliye ayrılıyor.

Mithat Altun yaptığı açıklama da ”16.06.1979 tarihinden itibaren kamu görevini yürütüyorum. İlçemiz Malmüdürlüğünde Ocak 1993 tarihinde Muhasebe Memuru, 2001 yıllından itibaren de Muhasebe Şefi olarak görev yaptım. Bu dönemde yaklaşık 8 yıl Kırıkhan Malmüdürlüğü ve 1 yıl Kumlu Malmüdürlüğü görevini vekaleten yürüttüm.
Kırıkhan Malmüdürlüğü Muhasebe Şefi görevleri ile birlikte , Kırıkhan Kaymakamlarının Onayları ile Kaymakamlığa Bağlı Köylere Hizmet Götürme Birliğinin 2000-2014 yılları arasında Birlik Saymanı ve 2010-2014 yılları arasında birlik saymanlık görevi ile birlikte Köylere Hizmet Götürme Birliğinin Birlik Müdürlüğü görevi, 2011-2020 yılları arasında Kırıkhan Kaymakamlığı İş Kur Proje Koordinatörlüğü , 2014-2020 yılları arasında Tüketici Hakem Heyetinin Başkanlığı ve Memur Üyeliği yanı sıra Tüketici Hakem Heyetine ait servisin tüm sevk ve idaresini de yürüttüm. Bu görevlerime ilave olarak Kırıkhan’ın İlk Büro Memur Sen Üyesi ve Üye olduğum tarihten bugüne kadar Büro Memur Sen İlçe Temsilciği görevini de yürütmekteyim.
Kırıkhan Malmüdürlüğü asli görevimin yanı sıra Kırıkhan Kaymakamlığının Onayı ile Kaymakamlık birimlerinde yapmış olduğum görevler de dikkate alınarak Kırıkhan Kaymakamlık Makamlarınca 2 adet TAKDİRNAME, 4 Adet BAŞARI BELGESİ, 1 Adet ÜSTÜN BAŞARI Belgesi, Kumlu Kaymakamınca 1 Adet TAKDİRNAME ve Ticaret Bakanlığı Bakan Yardımcısının imzası ile 1 Adet TAKTİRNAME ve Hatay Valiliği Defterdarlık Makamınca bir Maaş ile taltif edildim.
İlçedeki çalışmalarımda daima dürüst, kanuncu, kuralcı oldum. Vatandaşın ve Devletinin terazisini bir tutmaya çalıştım. Ayrıca Kamu Kurumlarından Kırıkhan’a gelen ödeneklerin Kırıkhan esnafının kazanması için çaba gösterdim.
Kamudaki 40 kusur yıllık hizmetten sonra 10.04.2020 tarihinden itibaren emekliye ayrılıyorum. Hakkınızı helal edin, benim hakkım varsa helal olsun.”ifadelerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange