Kırıkhan Olay Gazetesi

VEKİL YAYMAN :İSLAM ALEMİNİN BERAT KANDİLİNİ TEBRİK EDİYORUM

VEKİL YAYMAN :İSLAM ALEMİNİN BERAT KANDİLİNİ TEBRİK EDİYORUM
07 Nisan 2020 - 8:59

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman , Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vekil Yayman,  “Dünyanın küresel bir salgınla mücadele ettiği bu zor günlerde mübarek Berat Kandili’nin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyor, İslam aleminin Berat Kandilini tebrik ediyorum” dedi.

Milletvekili Hüseyin Yayman ; “İçinde bulunduğumuz üç aylar gafletten uyanmanın, kulluk bilinciyle arınmanın adıdır. Recep ayından sonra, ruhen ve bedenen Ramazan’a hazırlandığımız Şaban ayındayız. Şaban’ın ortasında parlayan Berat Gecesi ise af ve afiyete kavuşmanın Allah’a kullukta gizli olduğunu hatırlatır bize.  Yaşadığımız zorluklar karşısındaki metanetli tavrımızın Allah katında nice kolaylığın müjdecisi olacağını unutmayalım “ dedi.

“SAĞLIKLA HUZURLA RAMAZAN’A KAVUŞMAYI DİLİYORUM”

Vekil Yayman sözlerinin sonunda dua ederek; “Bu vesileyle içinde bulunduğumuz mübarek üç ayların ve Berat Kandili’nin milletimize, ümmet-i Muhammed’e hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyor, bu zor günleri atlatarak sağlıkla, huzurla Ramazan’a kavuşmayı diliyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange